31.08.2018 tarihli ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Denizli İli Baklan İlçesi Kaymakamlığına atanan İlçemiz Kaymakamı sayın Burak DERTLİOĞLU onuruna veda yemeği verildi. Yemeğe İlçe Kaymakamımız sayın Burak DERTLİOĞLU ve ailesi İlçe Belediye Başkanı Sayın Fahrettin IŞIK, daire müdürleri ile kaymakamlık personeli katıldı.
      Kaymakam DERTLİOĞLU veda konuşmasında; görev sürem boyunca Tomarzalı hemşerilerime en iyi, en hızlı ve en faydalı olacak şekilde hizmet etmeye, kamu hizmetlerini vatandaşlarımıza en etkili şekilde ulaştırmaya, onların iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya, dertleriyle dertlenip hemhal olmaya, sizlerden birisi olmaya, ilçemizin sorun ve problemlerini çözüme kavuşturmaya devletimizin imkânları ve yetkilerim çerçevesinde elimden gelen tüm gayreti gösterdiğimi ifade etmek istiyorum. 
       Görev sürem boyunca, kamu kurumlarımızla, sivil toplum örğütlerimizle, Tomarza için söyleyecek sözü olan her kesimden kişilerle İlçemizin geleceği adına istişarelerde bulunmaya, herkesin İlçemizin daha da gelişmesi ve kalkınması için bu sürece katkı sağlamalarının teminini sağlamaya azami çaba sergilediğimi de ifade etmek istiyorum. Bu nedenle, bu süreçte bana destek olan kamu çalışanlarımıza, sivil toplumumuza, teşekkürü bir borç bilirim.
       Şundan emin olunuz ki, Tomarza artık bizim de anılarımızın, dostluklarımızın, arkadaşlıklarımızın oluştuğu, hayatımızın en önemli köşe taşlarından birisi; yani memleketimiz gibi olmuştur. Bu nedenle tüm Tomarzalıların bizde yeri apayrı ve başka olacaktır. 
Haklarınızı helal ediniz, Allah’a emanet olunuz diyerek konuşmasını tamamladı.
         Kaymakam bey'e günün anısına plaket takdim edildi.
      Bizler de sayın Kaymakamımız Burak DERTLİOĞLU beye bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve başarı diliyoruz.