İlçemizde olağan Şubat ayı Muhtarlar ve Halk toplantısı İlçe Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda   Kaymakam Burak Dertlioğlu Başkanlığında gerçekleştirildi. Muhtarlar ve halk toplantısının daha verimli hale gelmesi için Kaymkamlığımız tarafından her ay farklı bir konu belirlenmekte ve  konuyla ilgili uzman personeller toplantımıza davet edilmektedir.
Şubat ayı toplantısında  Develi Keziban -İbrahim Kocatürk Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü tarafından Sosyal Hizmetler Merkezinin çalışmaları hakkında Kurum personelleri tarafından doğum yardımları ve yardımdan faydanalabilmek için yapılması gereken işlemler, korunma ihityacı olan çocuklar ilgili yapılan çalışmalar, ASDEP (Aile Sosyal Destek Programı) hakkında bilgilendirmeler yapıldı.
Toplantıya  İlçe Jandarma Komutanı ,  Emniyet Amiri, İlçe Kamu Kurum Amirleri, Muhtarlar ve Vatandaşlarımız katıldılar. İlçe Kaymakamımız Burak Dertlioğlu Develi Keziban -İbrahim Kocatürk Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü çalışanlarına toplantıda vermiş oldukları faydalı bilgilerden dolayı teşekkürlerini iletti ve Sosyal Hizmet Merkezi tarafından İlçemizde yapılacak çalışmalar Tomarza Kaymakamlığı olarak her türlü desteği sağlayacaklarını dile getirdi.
 
İSAY2 Galeri